До уваги населення Покровськобагачанської громади

До уваги населення Покровськобагачанської громади!!!! Хорольське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляє, що 15-17 жовтня 2018 року на території Полтавської області буде проводиться кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин з авіатранспорту.

15:38 12.10.2018

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення договору про співробітництво територіальних громад

Керуючись ч.1 ст.8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» та на виконання  розпорядження сільського голови  №60 від 25.06.2018 року «Про проведення громадського обговорення договору про співробітництво територіальних громад», проводиться громадське обговорення проекту договору про співробітництво  Покровськобагачанської сільської ради з територіальною громадою Штомпелівської сільської ради  та  територіальної громадою міста Хорол з 25.06.2018 року по 09.07.2018 року.

19:59 25.06.2018

Зустріч з депутатом обласної ради Фахраддіном Мухтаровим 24 січня 2018 року

Шановна  Покровськобагачанська теріторіальна громада! 24 січня 2018 року об 11.00 в Покровськобагачанському СБК відбудеться зустріч з депутатом обласної ради Фахраддіном Мухтаровим. Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до цього заходу!

08:34 23.01.2018

Громадське обговорення в рамках реалізації спільно зі Світовим Банком «Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху», який передбачає будівництво ділянки автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в обхід с.Покровська Багачка

Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» доводить до відома громадськості, що в рамках реалізації спільно зі Світовим Банком «Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху», який передбачає будівництво ділянки автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в обхід с.Покровська Багачка, Хорольського району Полтавської області, було підготовлено План управління навколишнім середовищем під час будівництва та експлуатації зазначеної ділянки.

10:17 21.11.2017