Громадське обговорення в рамках реалізації спільно зі Світовим Банком «Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху», який передбачає будівництво ділянки автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в обхід с.Покровська Багачка

Дата: 21.11.2017 10:17

Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» доводить до відома громадськості, що в рамках реалізації спільно зі Світовим Банком «Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху», який передбачає будівництво ділянки автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський в обхід с.Покровська Багачка, Хорольського району Полтавської області, було підготовлено План управління навколишнім середовищем під час будівництва та експлуатації зазначеної ділянки.

Зі змістом Документу можна ознайомитися за посиланням

Свої пропозиції та зауваження щодо документу з оцінки соціального та екологічного впливу проекту просимо надсилати до:

Державного агентства автомобільних доріг України за адресою: 03150, м.Київ, вул. Фізкультури, 9

Покровськобагачанської сільської ради Хорольського району Полтавської області  за адресою: 37812, Полтавська область, Хорольський район, с. Покровська Багачка, вул. Шевченка, 7

Також інформуємо про те, що заплановані консультації з представниками громади щодо Плану управління навколишнім середовищем під час будівництва та експлуатації обходу с.Покровська Багачка. Про місце і час проведення консультацій буде повідомлено додатково.