ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадського обговорення договору про співробітництво територіальних громад

Дата: 25.06.2018 19:59

Керуючись ч.1 ст.8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» та на виконання  розпорядження сільського голови  №60 від 25.06.2018 року «Про проведення громадського обговорення договору про співробітництво територіальних громад», проводиться громадське обговорення проекту договору про співробітництво  Покровськобагачанської сільської ради з територіальною громадою Штомпелівської сільської ради  та  територіальної громадою міста Хорол з 25.06.2018 року по 09.07.2018 року.

Громадське обговорення проводиться шляхом надання письмових пропозицій та зауважень за адресою с. Покровська Багачка, вул. Шевченка,7, або на електронну адресу p.bagachka@ukr.net, телефон для довідок 05362-94442.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 9 липня 2018року.

Відповідальна за проведення громадського обговорення  секретар сільської ради Усик Наталія Григорівна.

Проект договору – завантажити