Звертаємося до жителів сіл Покровська Багачка, Березняки, Тарасівка та Єрківці

Дата: 15.08.2019 09:32

Виконавчий комітет Покровськобагачанської сільської ради повідомляє про придбання автобуса для потреб жителів об’єднаної територіальної громади. Звертаємося до жителів сіл Покровська Багачка, Березняки, Тарасівка та Єрківці, щодо внесення своїх пропозицій відповідно до маршрутних сполучень та  годин, в які будуть відбуватися поїздки. Заяви з пропозиціями (письмовими/усними) приймаються, тільки в приміщеннях сільської ради сіл Покровська Багачка, Березняки та Тарасівка. Пропозиції приймаються до 01.09.2019 року!