Дата: від до Скинути

Шановні жителі Покровськобагачанської  ОТГ! Щиро вітаємо Вас з найбільшими державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності! У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях. Бажаємо всім миру, щастя, благополуччя, міцного здоров’я, успіхів у роботі  та у всіх починаннях на благо Вітчизни!

00:07 23.08.2020

Зміна виборчої адреси для внутрішньо переміщених осіб 1 січня 2020 року

Зміна виборчої адреси для внутрішньо переміщених осіб 1 січня 2020 року набув чинності Виборчий кодекс, в якому було закладено норми, що передбачили можливість для всіх виборців голосувати за місцем фактичного проживання, в тому числі й на місцевих виборах. Тепер усі мобільні всередині країни громадяни зможуть змінити або визначити свою виборчу адресу та проголосувати за місцем фактичного проживання на всіх видах виборів. Ця процедура довготривала, її не доведеться повторювати перед кожними виборами, якщо людина не змінить місце проживання.

08:58 21.08.2020

З метою підвищення рівня правової обізнаності громадян щодо їх прав та обов’язків Хорольське бюро правової допомоги інформує ХТО МОЖЕ НАБУТИ СТАТУСУ БЕЗРОБІТНОГО, ПОРЯДОК НАБУТТЯ ТАКОГО СТАТУСУ, ПРАВА БЕЗРОБІТНИХ, УМОВИ ТА ТРИВАЛІСТЬ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ ПО БЕЗРОБІТТЮ

09:18 12.08.2020

Розгляд електронної петиції «Чиста вода для людей»

Відповідно частини 14 ст. 23 Закону України «Про звернення громадян» виконавчий комітет Покровськобагачанської сільської ради Хорольського району Полтавської області розпочинає розгляд електронної петиції «Чиста вода для людей».

16:59 04.08.2020

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОДЬБИ ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ - 30 ЛИПНЯ

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ Термін „торгівля людьми” передбачає різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України.

09:04 29.07.2020