У нашій громаді розпочався процес розробки стратегії розвитку Покровськобагачанської ОТГ

У  нашій громаді розпочався процес розробки стратегії розвитку  Покровськобагачанської ОТГ.

За підтримки Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону до кінця червня 2018 року відбудуться основні заходи з розробки стратегії Покровськобагачанськоїї ОТГ.

Розпорядженням Сільського голови  Вітою Миколаївною Рештою №12 від 12 02 2018  створено  Робочу групу з розробки стратегії розвитку громади.  А вже сьогодні відбулось перше засідання, на якому запрошений зовнішній радник від Полтавського ЦРМС Вадим Штефан, який детально ознайомив  учасників з процесом розробки цього важливого для громади документа. «Наше завдання – побачити громаду у 2025 році. Якою вона буде – це залежить від зусиль всіх мешканців» - зазначив експерт.

За результпратами засідання Робоча група встановила план свої засідань, розподілила роботу між всіма членами. Протягом лютого-березня було визначено провести анкетування жителів та представників бізнесу, зібрати та опрацювати дані для соціально-економічного аналізу.