Дата: від до Скинути

11 вересня 2019 о 14.00 год.  в приміщенні Покровськобагачанської сільської ради  за адресою: с. Покровська Багачка Хорольського району Полтавської області вул. Шевченка,7 – відбудеться попередній проекту генерального плану!

16:09 10.09.2019

Звертаємося до жителів сіл Покровська Багачка, Березняки, Тарасівка та Єрківці

Виконавчий комітет Покровськобагачанської сільської ради повідомляє про придбання автобуса для потреб жителів об’єднаної територіальної громади. Звертаємося до жителів сіл Покровська Багачка, Березняки, Тарасівка та Єрківці, щодо внесення своїх пропозицій відповідно до маршрутних сполучень та  годин, в які будуть відбуватися поїздки. Заяви з пропозиціями (письмовими/усними) приймаються, тільки в приміщеннях сільської ради сіл Покровська Багачка, Березняки та Тарасівка. Пропозиції приймаються до 01.09.2019 року!

09:32 15.08.2019

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті генерального плану с. Покровська Багачка та с.Настасівка Хорольського району Полтавської області

08:51 09.08.2019

Робоча зустріч зпредставниками БО "Світло надії"

02 липня в Покровськобагачанській сільській раді відбулася робоча зустріч з представником Благодійної Організації "Світло надії"  - Тетяною Ісаєвою з питань протидії торгівлі людьми та підхіду до виявлення, ідентифікації та надання комплексної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми на території об'єднаної громади.

11:03 03.07.2019